BİM 29 Temmuz Çarşamba Dijitsu 65” Ultra HD Smart Led TV

Dijitsu 65” Ultra HD Smart Led TV

 • 2×8 watt ses çıkışı gücü
 • İşlemci media tek A53 4 çekirdek
 • 3840 x 2160
 • Contrast: 5000/1
 • 178 derece geniş görüş açısı
 • Ram 1.5 GB Rom 8 GB
 • Wi-Fi
 • USB
 • 3x HDMI
 • Smart TV Android 9.0
 • Netflix, YouTube, PrimeVideo, Blu TV, PuhuTV, Live TV, Google Play
3.699,00

Dijitsu DJT65S 65″ 165 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart 4K Ultra HD LED TV

Kullanıcıların hayatına akıllı cep telefonları ve tabletlerle giren Android işletim sistemi, televizyonlarda da boy göstererek bu cihazların daha işlevsel hâle gelmesini sağlamıştır. Dijitsu DJT65S 65″ 165 ekran uydu alıcılı 4K Ultra HD LED TV de Android 9.0 işletim sistemli modeller arasına katılırken sunduğu donanımsal ve yazılımsal avantajlarla teknoloji meraklılarının alışveriş listelerine giriyor. Oldukça geniş ekranı sayesinde orta ve uzak mesafeden ideal şekilde takip edilebilen 4K-Ultra HD (3840 x 2160 piksel) çözünürlüklü model, teknik yeterlilikleriyle güncel beklentilere ve gereksinimlere yanıt veriyor.

Android 9.0 İşletim Sisteminin İmkânlarından Dijitsu Farkıyla Yararlanın

 • Yerleşik uydu alıcıları sayesinde receiver kullanmadan uydu yayınlarını, Kablo TV kanallarını ve karasal yayınları izleyebilir; dilerseniz ilgili portları kullanarak televizyonunuza sahip olduğunuz alıcı kutularını takabilirsiniz.
 • Android 9.0 işletim sistemiyle gelen imkânları en iyi şekilde değerlendirebilir, internete çıkaracağınız televizyonla Netflix ve YouTube gibi dijital akış servislerini izleyebilir, arzu ederseniz Google Play Store üzerinden ihtiyacınız olan uygulamaları yükleyebilirsiniz.
 • 178 derece görüş açısı sunan ve IPS panelli olmasıyla hayli gerçekçi görüntülere imza atan televizyonla 4K yayın yapan TV kanallarını ve yine aynı çözünürlükteki multimedya içeriklerini herhangi bir görüntü kaybı olmaksızın takip edebilirsiniz.
 • USB portuna bağlayacağınız depolama birimlerindeki multimedya içeriklerini kolayca oynatabilir, hareketsiz görüntüler kullanarak televizyonunuzu devasa bir dijital tablo olarak değerlendirebilirsiniz.
 • Toplamda üç adet HDMI portuyla gelen akıllı televizyona aynı anda oyun konsolu, medya oynatıcı ve AVR aygıtlarınızı bağlayabilir, HDMI sinyalleri arasında geçiş yapmak için uzaktan kumandayı kullanabilirsiniz.
 • Kablosuz bağlantı özellikleriyle ekran yansıtma özelliğine kavuşan cihaza, akıllı cep telefonu ve tabletinizdeki görüntüleri yansıtabilir, gerçek zamanlı eğlenceyi, geniş ekrana taşıyabilirsiniz.

Ultra Dinamik Kontrast ile Eşsiz Görüntüler

Panelinin başarımından aldığı gücü Ultra Dinamik Kontrast ile birleştirerek ortaya harikulade görüntüler çıkaran model, yalnızca görüntü kabiliyetleriyle değil dâhili donanım bileşenlerinin performansıyla da dikkat çekiyor. Dünyaca ünlü yonga üreticisi Realtek tarafından geliştirilen işlemcisiyle kanal geçişleri hızlanan ve Smart TV fonksiyonlarının akıcı çalışan ürün, 8 GB depolama alanı ve 1,5 GB kapasiteli RAM ile geliyor. Depolama alanının yeterli genişlikte olması, kullanıcıların diledikleri uygulama ve oyunları televizyonlarına yükleyebilmelerine yardımcı oluyor.

Ekran: 65 inç (165 cm), 4K

Ses Çıkışı: 16 Watt, stereo

Akıllı TV: Var, Netflix, YouTube

Öne Çıkan Bağlantıları: Wi-Fi, USB (1 adet), HDMI (3 adet)

Enerji Tüketim Sınıfı: A

Model, Yeterlilik Gösteren Bir Kutu İçeriğiyle Geliyor

Var olan televizyonunu daha şık ve modern bir ürünle değiştirmek isteyenlerin rahatlıkla tercih edebilecekleri Dijitsu DJT65S 65″ 165 ekran uydu alıcılı 4K Ultra HD LED TV, pek çok açıdan yeterli bir kutu içeriğiyle geliyor. Ürünün kutusunda televizyonun kendisi, stant aksesuarları, uzaktan kumanda, bir çift pil, kullanım kılavuzu ve diğer belgeler yer alıyor.

Ürün Yelpazesini Sürekli Genişleten Marka: Dijitsu

Genel itibarıyla Türkiye’de iklimlendirme çözümleri ve su sebilleriyle adını duyuran Dijitsu, tüketici elektroniği ve beyaz eşya alanında da üretim gerçekleştirerek ürün yelpazesini genişletiyor. Kullanıcıların ihtiyaçları ve alışkanl

ıkları doğrultusunda özgün tasarımlara imza atan marka, yılların tecrübesiyle teknoloji meraklılarına güven veriyor.

Kısa Süren Kurulumun Ardından Kullanıma Hazır

Ürünün kutusundan çıkan ayakların, televizyona monte edilmesi veya televizyonun duvara sabitlenmesi sonrasında, kullanım kılavuzunda belirtilen yönergeler takip edilerek model yazılımsal olarak özelleştirilebiliyor. Adım adım ilerleyerek ayarlar kişiselleştirilirken kanal arama ve kaydetme işlemleri de pratik şekilde tamamlanabiliyor. Ergonomik tasarımlı uzaktan kumanda, kurulum işlemlerinde önemli rol oynuyor. Bu nedenle fiziksel kurulum esnasında ya da öncesinde kumandanın çalışır vaziyete getirilmesi tavsiye ediliyor.

 
AmbilightVar
Curved (Kavisli)Hayır
Çözünürlük (Piksel)3840 x 2160
Çözünürlük4K Ultra HD
Dahili Uydu AlıcıVar
Ekran Ebatı65 inç / 165 cm
Ekran Formatı16:9
Garanti TipiResmi Distribütör Garantili
Görüntü TeknolojisiLED
HDMI Girişleri3
İşletim SistemiAndroid
Model Yılı2020
RenkSiyah
ScartYok
Smart TVVar
Wi-FiVar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir